EKO-OKNA - okna, drzwi, bramy, rolety - Poznań

Firma nasza działa na rynku od 1996 roku. Specjalizujemy się w obsłudze klientów indywidualnych w zakresie stolarki budowlanej.

Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie okien drewnianych,okien PCV, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, okiennic, rolet zewnętrznych, bram garażowych oraz moskitier.

Posiadamy wyspecjalizowaną ekipę montażową, która fachowo zamontuje wszystkie zakupione produkty.

Wykonujemy także renowację okien drewnianych.

Służymy Państwu także pomocą w zakresie doradztwa technicznego.

Dla Państwa wygody proponujemy szereg usług, które w sposób kompleksowy zaspokoją wszystkie wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Pakiet szybowy o nazwie SUNENERGY+ produkowany jest wyłącznie dla grupy Amazing Windows. Charakteryzuje się on doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi, oraz niespotykanie jasną, neutralną barwą...

więcej

PAKIET DZIECIĘCY HEKA

Rewolucyjne rozwiązanie podnoszące bezpieczeństwo użytkowania, szczególnie polecane do pokoi dziecinnych, szkół i przedszkoli. Zmiana kolejności otwierania okna (najpierw uchył potem otwarcie) to skuteczne zabezpieczenie dzieci przed nieszczęśliwym wypadkiem. W tej wersji okucia obrót klamki powoduje jedynie uchylenie skrzydła, a dopiero po przekręceniu klucza uruchamia się funkcja pełnego otwarcia okna.

Nasza strona korzysta z cookies (ciasteczek). Więcej na temat sposobu w jaki nasza strona wykorzystuje ciasteczka możesz przeczytać w polityce prywatności.