Rolety

Firma Eko-Okna jest producentem rolet zewnętrznych. Posiadamy uprawnienia do znakowania naszych wyrobów znakiem CE, co oznacza, że spełniamy Dyrektywę Rady Wspólnoty Europejskiej w sprawie zbliżania ustaw i aktów wykonawczych państw członkowskich dotyczących wyrobów budowlanych (89/106/EEC). Takie oznakowanie jest dla Państwa gwarancją najwyższej jakości produktu, który u nas kupujecie. Wykonujemy rolety na każdym etapie budowy - pracujemy na systemie Aluprof i Exte. Polecamy napędy do rolet firmy Elero oraz sterowanie centralne również firmy Elero.

Systemy roletowe

  • EXTE Expert - skrzynke roletową mocujemy uniwersalną metodą klipsową bezpośrednio do ramy okna. Otwór rewizyjny mieści się u dołu skrzynki umożliwiając zawsze łatwe dojście do mechanizmu rolety w celach regulacyjno-serwisowych. Skrzynki mają głębokość 255mm lub 220 mm, co umożliwia ich zabudowę w ścianach nośnych o min. Grubości 17 cm. Podkreślić należy, że zastosowanie rewizji od dołu umożliwia zatynkowanie rolety od wewnątrz pomieszczenia. System Expert z klapą rewizyjną od dołu w pełni zastępuje system RKS zachowując jego zalety.
  • Rolokasety RKS - skrzynka nadprożowa - twardy styropian zbrojony prętami stalowymi. Klapa rewizyjna od dołu rolety.
  • System adaptacyjny SK www.aluprof.eu - przeznaczony do stosowania w istniejących budynkach (np. przy wymianie okien). Roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie budynku. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym i jest dopasowana do wyglądu budynku. W systemie tym oferujemy dwa rodzaje skrzynek: skrzynki SK oraz okrągłe w systemie owal.
  • System Integro - do stosowania w nowych budynkach. Skrzynka roletowa po otynkowaniu jest niewidoczna. Elementy podtynkowe systemu Integro nie ingerują w konstrukcję okna i nie naruszają bilansu energetycnego budynku. W tym systemie istnieje możliwość wykonania rolety tylko w wersji lewoskrętnej. Nowoczesna konstrukcja skrzynki Integro pozwala na wykonanie prac konserwacyjnych i serwisowych na elementach mechaniki rolety bez zakłócania prywatności domowników.

Napędy do rolet

Proponujemy Państwu jedne z najlepszych napędów do rolet niemieckiej firmy ELERO http://www.elero.com/.

W swojej ofercie posiadamy najnowocześniejsze napędy do rolet Revoline - nowa generacja napędów.

  • napędy z mechaniczną krańcówką - umożliwiają ustawienie dowolnych położeń krańcowych rolety,
  • napędy z elektronicznymi krańcówkami i funkcją wykrywania przeszkody, niezawodne i zalecane szczególnie w systemie centralnego sterowania. Napędy te same kontrolują bieg rolety w jedną i drugą stronę. Jeżeli podczas biegu roleta natrafi na przeszkodę lub gdy jest przymarznięta, napęd zatrzymuje się automatycznie aby zapobiec uszkodzeniom.
  • napędy radiowe - wszystkie napędy na fale radiowe pracują na nowej częstotliwości 868 Mhz. odpornej na zakłócenia.

Innowacyjne akcenty wszystkich napędów firmy ELERO to nowy bezgłośny hamulec magnetyczny oraz bardzo cicho pracująca przekładnia.

STEROWNIKI ProLine

Nowoczesne i estetyczne sterowniki znajdują wszechstronne zastosowanie.
Proste w swojej obsłudze posiadają wiele funkcji sterujących jedną i całymi grupami rolet. Możliwości sterowania roletami są ogromne.

Nasza strona korzysta z cookies (ciasteczek). Więcej na temat sposobu w jaki nasza strona wykorzystuje ciasteczka możesz przeczytać w polityce prywatności.