Okna drewniane

Okna wykonane są z selekcjonowanego drewna sosnowego, mahoniu meranti oraz dębu. Te ostatnie posiadają wyjątkowe właściowości ze względu na naturalne właściwości drewna dębowego a zastosowana wkładka sosnowa powoduje, że są trwałe i ciepłe.  Mogą być o dowolnym wymiarze i kształcie (koła, trójkąty, trapezy). Stolarka otworowa malowana jest farbami niemieckiej firmy Sikkens w szerokiej gamie kolorystycznej. W oknach już w standardzie montowane są okucia renomowanej firmy Roto oraz uszczelka Schlegel.

Rodzaje okien ze względu na grubość profilu:

Okna standard

Profil o grubości 68mm, szyba zespolona o współczynniku przenikania ciepła K=1,0 W/m2

Okna dla budynków energooszczędnych

Profil o grubości 78mm, szyba dwukomorowa o współczynniku przenikania ciepła K=0,7 W/m2

Okna do budynków pasywnych

Profil 92mm, szyba dwukomorowa o współczynniku przenikania ciepła K=0,5 W/m2

Na Państwa Życzenie możliwe jest doposażenie okien w dowolny zestaw szyb antywłamaniowych  oraz wszelkiego rodzaju szprosów.

Proponujemy Państwu również okna skrzynkowe w nowej technologii oraz okna z elementami ozdobnymi (np. w kamienicach). Nowością na rynku okiennym są systemy drzwi tarasowych przesuwnych bezprogowych HS Portal o szerokości zabudowy 210mm wyposażonych w zestaw szybowy dwukomorowy o  współczynniku przenikania K=0,5 W/m2

Do montażu wszystkich okien polecamy "ciepły montaż" Soudal Window System
www.cieplymontaz.com.pl


Systemy drzwi / okien tarasowych przesuwnych   

W związku z zastosowaniem szkła niskoemisyjnego, możliwa jest zabudowa dużych powierzchni stolarką o różnym stopniu funkcjonalności.

PSK - Portal

system drzwi przesuwnych z progiem - uchylność skrzydła.

FS - Portal

System drzwi przesuwnych składanych harmonijkowo. Posiada wiele wariantów, duże możliwości zabudowy.
(6,3 m szerokości).

HS - Portal

System drzwi przesuwnych bez progowy z dużą możliwością zabudowy (do 19,8 m2) z doskonałą funkcjonalnością. Innowacyjna technika okucia HS Portal łączy w sobie szerokie panoramiczne pole widzenia z łatwą obsługą okien i drzwi wieloczęściowych.

Nasza strona korzysta z cookies (ciasteczek). Więcej na temat sposobu w jaki nasza strona wykorzystuje ciasteczka możesz przeczytać w polityce prywatności.