Bezpłatna konsultacja

renowacja okien drewnianych

Okna drewniane straciły swój dawny wygląd? Zamiast wymieniać je na nowe, zdecyduj się na profesjonalną renowację okien drewnianych wykonywaną przez specjalistów z Eko-okna! Renowacja jest szybka i niezawodna, a po jej wykonaniu okna odzyskują dawny, nieskazitelny wygląd.

Renowacja okien drewnianych obejmuje takie usługi jak zdrapanie starej farby, uzupełnienie ubytków, wyrównanie powierzchni, a także pokrycie drewna nową warstwą lakieru ochronnego. Wykonujemy renowację okien dostosowując metody pracy do warunków otoczenia zewnętrznego i wewnętrznego. Korzystamy też z profesjonalnych produktów najwyższej jakości, które skutecznie chronią drewniane ramy okien.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia dogodnego terminu renowacji okien drewnianych. Zapewniamy profesjonalną obsługę, dbałość o każdy detal i szybką realizację.

Bezpłatne konsultacje

Odpowiednio szybka reakcja i prawidłowe wykonanie renowacji okien drewnianych pozwala uratować je przed całkowitym zniszczeniem, a tym samym przed koniecznością wymiany stolarki otworowej.

Jest to rozwiązanie, którego nie warto unikać, jeśli zależy nam na nienagannym designie. Jeśli zauważysz, że drewno ma ubytki, nieestetycznie się łuszczy lub traci kolor, koniecznie skorzystaj z renowacji, która wydłuży żywotność okien drewnianych. Renowacja to też świetny sposób na metamorfozę wnętrz – faktura drewnianej powierzchni umożliwia łatwą zmianę koloru, a tym samym nadanie oknom zupełnie nowego charakteru!

Podczas współpracy Eko-okna możesz liczyć na szybki termin renowacji oraz jej precyzyjne i bezproblemowe przeprowadzenie. Skorzystaj z możliwości odnowienia okien drewnianych i ciesz się pięknym wnętrzem!

Bezpłatne konsultacje

Zdjęcia realizacji

Przed

Po

Przed

Po

Skontaktuj się z nami

formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Twoja wiadomość...

  dane kontaktowe

  Eko-Okna Dudziak

  ul. Sowice 22

  61-306 Poznań

  Zobacz na mapie

  Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 16:00

  Sobota: Indywidualnie umówiona spotkania